Web Yazılım Lisansları

Web taraflı uygun bütçeli yazılım lisanslarımız.

İnternal Plesk Lisansı (DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu DEDICATED ile uyumlu Plesk lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal Plesk Lisansı (VDS - VPS)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VDS - VPS ile uyumlu Plesk lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Internal cPanel (VPS - VDS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VPS - VDS - DEDICATED ile uyumlu İnternal cPanel lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal LiteSpeed (VDS - VPS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VDS - VPS - DEDICATED ile uyumlu 2 core LiteSpeed lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal Cloudlinux (VPS - VDS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VPS - VDS - DEDICATED ile uyumlu Cloudlinux lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal KernelCare (VPS - VDS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VPS - VDS - DEDICATED ile uyumlu İnternal KernelCare lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal Imunify360 (VPS - VDS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VPS - VDS - DEDICATED ile uyumlu Imunify360 lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal Softaculous (VPS - VDS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VPS - VDS - DEDICATED ile uyumlu İnternal Softaculous lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

İnternal JetBackup (VPS - VDS - DEDICATED)

VeruniX'e özel yapılandırılmış bütçe dostu VPS - VDS - DEDICATED ile uyumlu İnternal JetBackup lisansı. Orijinal lisanstan herhangi bir farkı bulunmamaktadır.