SSL Sertifikası | SSL Satın Al

Verunix tarafından sağlanan SSL sertifikası sayesinde web sitenizin dijital ortamda güvenilir olduğunu müşterilerinize gösterebilirsiniz. Web sitenize giren kullanıcılar URL'nin sol tarafındaki yeşil asma kilit simgesi sayesinde sitenizin güvenli olduğunu görebilirler ve böylece veri alışverişi yaparken kendilerini rahat hissedebilirler.

Ücretsiz SSL Sertifikası Ömür boyu ücretsiz!
Tek Tıkla Kurulum 200’den fazla uygulama!
Ücretsiz Yedekleme Haftalık olarak yedeklenir!
7/24 Teknik Destek Bir tık uzağınızdayız!
Marka Garanti Fiyatı
Verunix PositiveSSL

PositiveSSL

Hızlı Kurulum (DV) SSL Sertifikaları

10.000$ 14 49,90$ ,90$/yıllık Satın Al
Verunix GeoTrust

GeoTrust QuickSSL Premium

Hızlı Kurulum (DV) SSL Sertifikaları

500.000$ 79 49,90$ ,90$/yıllık Satın Al
Verunix SectigoSSL

SectigoSSL (OV)

Kurumsal (OV) SSL Sertifikaları

50.000$ 59 49,90$ ,90$/yıllık Satın Al
Verunix InstantSSL

InstantSSL Pro (OV)

Kurumsal (OV) SSL Sertifikaları

100.000$ 79 49,90$ ,90$/yıllık Satın Al

Sectigo PositiveSSL Rehberi

Verunix Şema

Sectigo Positive SSL Nedir?

Sectigo Positive SSL, Sectigo (eski adıyla Comodo) tarafından sağlanır ve web sitelerinin güvenliğini artırmak için tasarlanmıştır. Bu sertifika, düşük maliyetli bir SSL sertifikasıdır ve küçük işletmelerin veya kişisel web sitelerinin de yararlanabileceği bir seçenektir. Sectigo Positive SSL'nin avantajları arasında 256-bit şifreleme, 2048-bit RSA imzalama ve 99.9% tarayıcı uyumluluğu yer alır. Bu sertifika Wildcard (alt alan adını) desteklemez.

Sectigo PositiveSSL EV Nedir?

Sectigo PositiveSSL EV, bir SSL sertifikasıdır ve "Genişletilmiş Doğrulama" (Extended Validation) özelliği ile birlikte gelir. Bu özellik, web sitelerinin ziyaretçilerine daha yüksek bir güvenlik düzeyi sunmasına yardımcı olur. Sectigo PositiveSSL EV, wildcard sertifikası değildir, yani yalnızca tek bir alan adı için kullanılabilir. Ancak, EV özelliği, web sitelerinin daha yüksek bir güvenlik seviyesi sağladığı için, genellikle büyük işletmeler ve e-ticaret siteleri tarafından tercih edilir. Sectigo PositiveSSL EV, 256-bit şifreleme ile güvenliği sağlar ve web tarayıcıları tarafından güvenilir olarak kabul edilir. Ayrıca, 99.9% tarayıcı uyumluluğu ile birlikte gelir.

Sectigo PositiveSSL Wildcard Nedir?

Sectigo PositiveSSL Wildcard, bir SSL sertifikası türüdür ve ana alan adı yanı sıra alt alan adları için de koruma sağlar. Bu sertifika, bir web sitesinin birden çok alt alan adı barındırdığı durumlarda, tüm alt alan adlarına tek bir sertifika ile koruma sağlar. Bu sertifika, 2048-bit RSA imzalama ve 256-bit şifreleme ile güvenlik sağlar ve tüm alt alan adlarına tek bir sertifika ile koruma sağlar. Wildcard sertifikaları, genellikle büyük şirketler tarafından kullanılır ancak küçük işletmeler ve bireysel web siteleri de bu sertifikalardan yararlanabilirler.

Verunix Şema
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız! Aklınıza takılan sorular için calı destek hattımıza bağlanın!
Canlı Destek Size hızlıca yardımcı olalım
7/24 Teknik Destek Her zaman yanınızdayız!

Sıkça Sorulan Sorular?

Sectigo Positive SSL ve Sectigo PositiveSSL Wildcard için belge gerekli midir?

İlgili sertifikalar için bir belge gerekmemektedir.


SSL Sertifikası nasıl aktif oluyor?

Hizmeti satın aldıktan sonra müşteri panelinizden, CSR kodunuzu ve admin@ e-posta adresinizi girmeniz durumunda otomatik olarak SSL aktivasyonu sağlanmaktadır.

Farklı bir yerde sunucum veya hostingim mevcut yine de sizden bir sunucu veya hosting almam gerekli mi?

Hosting veya sunucu hizmetinizi bizden almanıza gerek yoktur, farklı sağlayıcıda barınıyorsanız yine SSL sertifikası hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.


SSL sertifikalarında ne kadar sigorta bulunuyor?

Sectigo Positive SSL ve Sectigo PositiveSSL Wildcard, 10.000$ değerinde bir garanti sağlar. Sectigo PositiveSSL EV (Extended Validation), 1.000.000$ değerinde bir garanti sağlar.

Verunix Intel Logo
Verunix Intel Logo
Verunix Intel Logo
Verunix Intel Logo
Verunix Intel Logo
Verunix Visa Logo Verunix Visa Logo Verunix Visa Logo
Verunix.com • 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.